TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional

Obojsmerný SPF modul 1000Base-BX... Viac...
Dostupnosť: do 5 dní
Product ID: TL-SM321B
42,48 € s DPH

Popis produktu


Obojsmerný SPF modul 1000Base-BX WDM

TP-LINK TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B podporuje najnovší štandard 1000Base-BX pre prenos cez jedno vlákno optického vedenia, keď jedna rôzna vlnová dĺžka prechádza oboma smermi. Pomocou smerovačov, prepínačov, médiá konvertorov TP-LINK môžete predĺžiť dosah siete až na 10 km pri zaistení vysokej rýchlosti a stability.

Parametre a špecifikácie:

Max.
dĺžka spojenia:
10 km

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z

Optický kábel:
9/125

Vlnová dĺžka:
RX: 1550 nm
TX: 1310 nm

Konektor:
LC

Prenosová rýchlosť:
1,25 Gbit/s

Napájanie:
3,3 V zo switche alebo mediakonvertoru

Hmotnosť:
12 g

Prevádzková teplota:
0 - 70 ° C



Vyberáme z našej ponuky

Kawar denný krém 60 ml
Kawar denný krém 60 ml
Kawar krém proti vráskam 30 ml
Kawar krém proti vráskam 30 ml
TOMTOM START 25 Regional CEE LIFETIME mapy - střední a východní Evropa (27 zemí), 5” displej
TOMTOM START 25 Regional CEE LIFETIME mapy - střední a východní Evropa (27 zemí), 5” displej
Vtech Detská pestúnka BM 4200
Vtech Detská pestúnka BM 4200