TP-Link TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre... Viac...
Dostupnosť: Centrálny sklad
Product ID: TL-SM311LS
66,84 € s DPH

Popis produktu


MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektormi LC/UPC. Dĺžka linky môže býť maximálne 10km, modul využívá vlnové dĺžky 1310nm. Napájanie 3.3V modulu je cez zariadenie.

TP-LINK TL-SM311LS

Optickémodulárnekarty radyTL-SM311 slúžia na predĺženievzdialenostipripojeniaapripájajúsak našimriadeným/inteligentnýmwebovýmprepínačom. Vedia predĺžiťvzdialenosťprenosunadesiatkykilometrovauspokojiťtakpožiadavkynadosahsieteLAN. Užívatelia simôžuvybrať, aké položkybudúoptickémodulyvyužívať, amaťtakpodkontrolou svojecenovévýdavky.

Parametre a špecifikácie:

Štandardy a protokoly
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Kábel
Single-mode Fiber

Maximálna dĺžka kábla
10km



Vyberáme z našej ponuky

Kawar Telový píling 150 ml
Kawar Telový píling 150 ml
Kawar mydlo 120 g
Kawar mydlo 120 g
Kawar sprchový gél 400 ml
Kawar sprchový gél 400 ml
Vtech Detská pestúnka BM 4200
Vtech Detská pestúnka BM 4200