TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci

Mini GBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base -X... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: TL-SM311LM
47,30 € s DPH

Popis produktu


Mini GBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base -X port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže býť maximálne 550/275 m, modul využívá vlnové dĺžky 850 nm. Napájanie modulu je cez zariadenie.

Opýtajte sa nášho predajcu