TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: TL-SM311LM

Popis produktu


MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre Multi-mode vlákno 50/125um alebo 62.5/125um Multi-mode s 2 konektormi LC/UPC. Dĺžka linky môže býť maximálne 550 m, modul využívá vlnové dĺžky 850 nm. Napájanie 3.3V modulu je cez zariadenie.



Vyberáme z našej ponuky

Kawar KÚPEĽOVÁ SOĽ Z MŔTVEHO MORA 600 g
Kawar KÚPEĽOVÁ SOĽ Z MŔTVEHO MORA 600 g
G21 Trezor digitálny 230x170x170mm
G21 Trezor digitálny 230x170x170mm
Verbatim VERBATIM HDD 2,5” 1TB USB 3.0 Silver
Verbatim VERBATIM HDD 2,5” 1TB USB 3.0 Silver
SBOX IEP-204B Slúchadlá do uší s mikr. Čierne
SBOX IEP-204B Slúchadlá do uší s mikr. Čierne