TP-Link MC112CS

WDM Fast Ethernet Media Converter. 1 x 10/100M RJ45 100M single-mode SC fiber converter, Full... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: MC112CS
53,52 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


WDM Fast Ethernet Media Converter. 1 x 10/100M RJ45 100M single-mode SC fiber converter, Full -uplex, Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, až do 20Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.

Opýtajte sa nášho predajcu