TP-Link MC111CS Optický konvertor

Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: MC111CS

Popis produktu


Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

TP-LINK MC111CS

MC111CSjemédiakonvertorurčenýk prevodumédií zoptickéhovedenia100BASE-FX nametalickévedenie100Base-TX anaopak. VďakatechnológiiWDMmodulMC111CSvyužívaiba jedenoptickýkábelpreodosielanieaprijímanie dát, čo znižujenákladynakabelážnapolovicu. MédiákonvertorMC111CS, ktorýbol navrhnutýpodľaštandardovIEEE802.3u10/100Base-TXa100Base-FX, jeurčený pre použitiesjednorežimovýmoptickýmkáblomskonektoromtypuSC. MédiákonvertorMC111CSpodporuješpecifikáciudlhovlnnéholasera(LX) primaximálnejrýchlostipreposielaniapaketov. Využívavlnovúdĺžku1550 nmpreodosielanie dáta1310nmprepríjemdát. Toznamená, že ďalšiekoncovézariadeniemusívyužívaťvlnovúdĺžku 1310nmpreodosielanie dáta1550 nmprepríjemdát, abymohlospolupracovaťsmodulomMC111CS. MédiákonvertorTP-LINK MC112CSjepríkladomjednotky, ktorá spolupracujesmodulomMC111CS.

Parametre a špecifikácie:

Štandardy a protokoly:
IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3x

Základné funkcie:
Podporuje technológiu WDM
Poloduplexný/plne duplexný režim prenosu pre port FX
Plne duplexné riadenie toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexný riadenie toku (Backpressure)
Funkcia Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú stratu spôsobenú prerušením spojenia
Predlžuje dosah optického vedenie až na 20 km

Porty:

1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

WDM TX:
1550 nm

WDM RX:

1310 nm

Sieťová médiá 10BASE-T:
Kábel UTP kategórie 3, 4, 5 (max.100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max.100 m)

Sieťová médiá 1000BASE-T:
Kábel UTP kategórie 5, 5e (max.100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max.100 m)

Sieťová médiá 1000BASE-FX:
Jednorežimový optický kábel
Indikátory LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Rozmery:

94,5 x 73 x 27 mm

Napájanie:
Externý napájací adaptér



Vyberáme z našej ponuky

Kawar bahenná maska s aloe vera 150 ml
Kawar bahenná maska s aloe vera 150 ml
Verbatim VERBATIM HDD 2,5” 1TB USB 3.0 Silver
Verbatim VERBATIM HDD 2,5” 1TB USB 3.0 Silver
SBOX EP-003B Slúchadlá do uší Čierne
SBOX EP-003B Slúchadlá do uší Čierne
SBOX EP-003BL Slúchadlá do uší Modré
SBOX EP-003BL Slúchadlá do uší Modré