OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859C)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ... Viac...
Dostupnosť: Centrálny sklad
Product ID: SPS-7120HPE
28,07 € s DPH

Popis produktu


SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent)

Technické informácie :

* Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps
* 1 x 1000Base-LX single-Mode Fiber LC Duplex Port
* Dosah : Až do 10 km (9/125 µm Kábel)
* Vlnová dĺžka : 1310 nm
* SFP Standard Form Faktor
* Podporuje hot-plugging
Štandardy :
* IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
* Média : - 1000Base-LX single-mode 9/125 µm Fiber - 1000Base-LX
* Prípojky : Fiber LC Duplex Port, 1000Base-LX
* Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
* Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
* Váha : 15 g (0.5 oz.)


RozhranieSFP
RozhranieSFP


Opýtajte sa nášho predajcu