OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, SC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, ... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: SPB-7603CIS-SC
55,99 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Jedná se o jednovláknovou komunikaci WDM, na druhé straně opt. vlákna musí být "invezrní" modul SKOEMGBICSM1000WDM1-SC (viz. související produkt)


Technické informácie :

* Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps
* 1 x 1000Base-BX10 single-Mode Fiber SC Simplex Port
* Dosah : Až do 3 km (9/125 µm Kábel)
* Vlnová dĺžka : Tx=1310 nm, Rx=1550 nm
* SFP Standard Form Faktor
* Podporuje hot-plugging
Štandardy :
* Média : - 1000Base-BX10 single-mode 9/125 µm Fiber
* Prípojky : Fiber SC simplex Port
* Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
* Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
* Váha : 15 g (0.5 oz.)
* Tepl.rozsah: 0-70 st.C


RozhranieSFP
RozhranieSFP


Opýtajte sa nášho predajcu