OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, ... Viac...
Dostupnosť: Na ceste
Product ID: SPB-7710WCIS
79,92 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Technické informácie :

* Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps
* 1 x 1000Base-BX10 single-Mode Fiber LC Simplex Port
* Dosah : Až do 10 km (9/125 µm Kábel)
* Vlnová dĺžka : Tx=1550 nm, Rx=1310 nm
* SFP Standard Form Faktor
* Podporuje hot-plugging
Štandardy :
* Média : - 1000Base-BX10 single-mode 9/125 µm Fiber
* Prípojky : Fiber LC simplex Port
* Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
* Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
* Váha : 15 g (0.5 oz.)


RozhranieSFP
RozhranieSFP


Opýtajte sa nášho predajcu