Mikrotik SFP modul SM WDM sada 2ks (20ksm)

S-35/53LC20D je dvojice SFP transceiverů, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optický SFP modul... Viac...
Dostupnosť: Centrálny sklad
Product ID: S-3553LC20D
62,81 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


S-35/53LC20D je dvojice SFP transceiverů, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm/R1550nm, který pracuje pro spojení až 20 km.
S-53LC20D je 1.25G SFP optický Single Mode transeiver s LC konektorem, T1550nm/R1310nm, který pracuje pro spojení až 20 km.

Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, a CCR1036-12G-4S.

Details
Product code S-3553LC20D
Mode SM
Data Rate 1.25G
Distance 20KM
Connector LC
Format SFP


Typ rozhraniaSFP
Typ rozhraniaSFP


Opýtajte sa nášho predajcu