Mikrotik SFP modul SM 1310nm (20km)

S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310 nm Dual LC konektor, a to až do 20 km... Viac...
Dostupnosť: Na ceste
Product ID: S-31DLC20D
20,90 € s DPH

Popis produktu


S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310 nm Dual LC konektor, a to až do 20 km na Single-modovém vlákně

Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, a CCR1036-12G-4S.


Details
Product code S-31DLC20D
Wavelength 1310nm
Distance 20KM
Mode SM
Data Rate 1.25G
Connector Dual LC
Format SFP


Typ rozhraniaSFP
Typ rozhraniaSFP


Opýtajte sa nášho predajcu