Mikrotik SFP modul MM 850nm (550m)

S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm Dual LC konektorem, a to až do 550 meter... Viac...
Dostupnosť: Centrálny sklad
Product ID: S-85DLC05D
15,01 € s DPH

Popis produktu


S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm Dual LC konektorem, a to až do 550 meter na Multimodovém vlákně.

Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, a CCR1036-12G-4S.

Details
Product code S-85DLC05D
Data Rate 1.25G
Wavelength 850nm
Mode MM
Distance 550M
Connector Dual LC
Format SFP


Typ rozhraniaSFP
Typ rozhraniaSFP


Opýtajte sa nášho predajcu