Mikrotik SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)

S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů... Viac...
Dostupnosť: Na ceste
Product ID: S+85DLC03D
51,85 € s DPH

Popis produktu


S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu

Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+ EM.
Moduly jsou kompatibilní i s non-MikroTik SFP zařízeními.

Typ rozhraniaSFP+
Typ rozhraniaSFP+


Opýtajte sa nášho predajcu