Infotrend Infortrend SFP Module, 10GbE SFP+

SFP Module, 8G-FC LC optical. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID... Viac...
Dostupnosť: Na ceste
Product ID: 9370CSFP10G-0010
Predaj na splátky: Vypočítajte si splátky
190,20 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


SFP Module, 8G-FC LC optical. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.



Opýtajte sa nášho predajcu