Huawei Optical Transceiver(XFP, 850nm, 10.3Gb s, -7.3dBm~-1.3dBm, -7.5dBm, LC, Multimode, 0.3Km)

Výrobce (switche): Huawei, Rychlost přenosu (switche): 10G, Počet portů (switche): <... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: S4015798
980,10 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


Výrobce (switche):Huawei
Rychlost přenosu (switche):10G
Počet portů (switche):< 8
Správa (switche):Managovatelný
PoE 802.3af(switche):Ne
SFP (switche):Ano

Optical Transceiver(XFP,850nm,10.3Gb/s,-7.3dBm~-1.3dBm,-7.5dBm,LC,Multimode,0.3Km)

Opýtajte sa nášho predajcu