Gembird Optický kábel ST-SC Duplex multimode 1m bulk

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, ST-SC konektor, dĺžka 1m. Bulk... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: CFO-STSC-OM2-1M
3,74 € s DPH

Popis produktu


Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, ST-SC konektor, dĺžka 1m. Bulk balenie.

Opýtajte sa nášho predajcu