Gembird Optický kábel LC-ST Duplex multimode 10m bulk

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-ST konektor, dĺžka 10m. Bulk... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: CFO-LCST-OM2-10M
7,50 € s DPH

Popis produktu


Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-ST konektor, dĺžka 10m. Bulk balenie.

Opýtajte sa nášho predajcu