Gembird Optický kábel LC-LC Duplex multimode 3m bulk

Multimode optický kábel, Dĺžka: 3 m, Typ konektoru 1: LC duplex, Typ konektoru 2: LC... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: Mucha225
8,76 € s DPH

Popis produktu


Multimode optický kábel , Dĺžka: 3 m, Typ konektoru 1: LC duplex, Typ konektoru 2: LC duplex. Ideálny pre vysokorýchlostný prenos dát s minimálnou stratou signálu. Farba: oranžová.

Vyberáme z našej ponuky

Kawar nočný krém 60 ml
Kawar nočný krém 60 ml
Kawar KÚPEĽOVÁ SOĽ Z MŔTVEHO MORA 1000 g
Kawar KÚPEĽOVÁ SOĽ Z MŔTVEHO MORA 1000 g
Kawar krém proti vráskam 30 ml
Kawar krém proti vráskam 30 ml
Vtech Detská pestúnka BM 2600
Vtech Detská pestúnka BM 2600