Gembird Optický kábel LC-LC Duplex multimode 2m bulk

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-LC konektor, dĺžka 2m. Bulk... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: CFO-LCLC-OM2-2M
4,93 € s DPH

Popis produktu


Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-LC konektor, dĺžka 2m. Bulk balenie.

Opýtajte sa nášho predajcu