Gembird Optický kábel LC-LC Duplex multimode 1m bulk

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-LC konektor, dĺžka 1m. Bulk... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: CFO-LCLC-OM2-1M
5,04 € s DPH

Popis produktu


Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-LC konektor, dĺžka 1m. Bulk balenie.

Vyberáme z našej ponuky

Philips RQ 11 50 - náhradná hlavica
Philips RQ 11 50 - náhradná hlavica
G21 Trampolína s ochrannou sítí 305cm zelená
G21 Trampolína s ochrannou sítí 305cm zelená
Vtech Detská pestúnka BM 1000
Vtech Detská pestúnka BM 1000
Vtech Detská pestúnka BM 2000
Vtech Detská pestúnka BM 2000