Gembird Optický kábel LC-LC Duplex multimode 10m bulk

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-LC konektor, dĺžka 10m. Bulk... Viac...
Dostupnosť: Už nie je v ponuke
Product ID: CFO-LCLC-OM2-10M
11,88 € s DPH

Popis produktu


Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-LC konektor, dĺžka 10m. Bulk balenie.

Vyberáme z našej ponuky

JVC CS-V 518
JVC CS-V 518
Vtech Uspávacia opička ST1000
Vtech Uspávacia opička ST1000
Vtech Detská pestúnka BM 4700
Vtech Detská pestúnka BM 4700
Vtech Detská pestúnka BM 4600
Vtech Detská pestúnka BM 4600