D-LINK DMC-515SC 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter

* Konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a... Viac...
Dostupnosť: Na ceste
Product ID: DMC-515SC/E
Predaj na splátky: Vypočítajte si splátky
163,42 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


* Konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak).
* Vzdálenost až 15 km

Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - vcetne napájecího adaptéru

Opýtajte sa nášho predajcu