D-LINK DEM-210 Mini-GBIC transceiver 100BaseFX singlemode

Mini-GBIC 100BaseFX singlemode transceiver DEM-210 je vybaven 100Mb/s optickým FX... Viac...
Dostupnosť: Na ceste
Product ID: DEM-210
Predaj na splátky: Vypočítajte si splátky
157,90 € s DPH

CETELEM - nákup na splátky - navýšenie 0%

Popis produktu


Mini-GBIC 100BaseFX singlemode transceiver DEM-210 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními.

DEM-210 nabízí výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 200Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost je 15 km.

Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.

1x 100Mbit/s optický FX (LC-Duplex) port
Kompatibilní s IEEE 802.3u
Splňuje SFP Multi-Source Agreement (MSA)
Vlnová délka 1310 nm
Napájení 3,3 V
Určen pro 9/125µm jednovidový (singlemode) optický kabel
Max. vzdálenost 15 km

RozhranieSFP
RozhranieSFP


Opýtajte sa nášho predajcu